Neděle 31. května 2020, svátek má Kamila
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Neděle 31. května 2020 Kamila

Opomíjená část ženského těla

25. 03. 2020 14:33:03
Hluboké oči, ze kterých vyvěrá romantický, případně rozpustilý pohled. Usměvavá nebo, když máte štěstí, roztoužená ústa. Plavé, havraní, hnědé, ohnivě rusé či stříbrošedé vlasy, v nichž tančí odlesky slunečních paprsků.

Lepá šíje, vyzívající mužská ústa k zulíbání. Ňadra plná, drobná, pevná nebo povislá, všechna bez rozdílu toužící po někdy jemném, jindy důraznějším laskání mužskými prsty a dlaněmi. Mám pokračovat dál dolů přes břicho, kolem boků stále níž, tam se na chvíli zastavit u rozkošných nehtíků na prstech u nohou, poté se obrátit zpět vzhůru přes lýtka a stehna až do nepopsatelně nádherného a k zešílení vytouženého ženského klína? Raději ne, pánové, nebo by se nám při té představě mohlo obrátit vzhůru i něco docela jiného než jen naše pomyslná pouť krajinou ženského těla.

Ať tak či tak, na jednu část ženského těla jsem naprosto neprávem zapomněl. Musím se kajícně přiznat, že jsem ji měl po většinu svého prostopášného života tendenci opomíjet a až teprve dnešní dny mi otevřely oči.

Pánové, všimli jste si někdy ženských uší?

Věnovali jste jim takovou pozornost, jakou si zaslouží?

Nemyslím jen šeptání vábivých slůvek, za pomocí kterých jste se snažili získat přízeň nebo dokonce ten vytoužený klín jejich majitelky.

Všimli jste si, jak jsou jemně průsvitná a krásně tvarovaná? Někdy menší, jindy výraznější, oblá nebo protáhlá a jakoby nástrojem mistra řezbáře vykrojená? Vyzývající k sevření lalůčku mezi rty a k polibkům?

Mě teda na ty uši přivedlo až současné nošení roušek. Jsou za ně pěkně zaháknuté a pokud má dáma krátké vlasy nebo nahoře sepnuté do ohonu, tak nádherně vyniknou. Můžeme je obdivovat na ulici, v práci, v tramvaji, prostě kde se nám zlíbí a kde natrefíme na takové, které nám padnou do oka. Klidně i doma, stačí poprosit svou partnerku, aby si kvůli zvýraznění krásy svých uší vzala roušku, i když zrovna nemusí a ona to pro nás určitě ráda udělá. Zejména pokud budeme její uši náležitě obdivovat, líbat na lalůčcích (pozor, nezničit náušnice). A třeba i maličko šimrat jazykem dovnitř, neb pro leckterou dámu mohou být rozličné jazýčkové hry smyslně vzrušující.

Leč dosti teorie, teď se vám svěřím s jedním včerejším zážitkem. Potkal jsem ji na chodbě v práci, dámu, kterou dávno znám a v níž jsem až doteďka pohříchu neobjevil její celou krásu. Není mi omluvou ani to, že ji vídám zřídka a už vůbec ne to, že jest bytostí plaše skromnou a šedě nenápadnou.

Včera kráčela proti mně, v rukou nesla složku jakýchsi úředních papírů, v očích měla zamyšlený pohled a zřejmě si mě ani nevšimla. Zato já si všiml jejích uší, nepřehlédnutelně odtažených od hlavy gumičkami od roušky a nepopsatelně nádherně prozářených šikmými paprsky ranního slunce, dopadajícími na ně zezadu z blízkého okna.

Hra drobných červených žilek, vyniknuvších v onom světle, protkávajících její boltce jako koryta potůčků a říček v nějaké vysněné krajině nadzemských rájů.

Zákruty strmých horských hřebenů, střídajících se s pozvolnými protáhlými údolími, ve kterých by mohl dny a týdny bloudit poutník, žíznící aspoň po náznaku úsměvu nositelky těch uší.

Radši ani zde nebudu pokračovat dál, neb bych se vydával v nebezpečenství vstoupení do rovin, které se vůči kolegyním nesluší a nepatří. No nic, zvesela jsme se pozdravili jen na dálku, neb přibližování je v těchto dnech zapovězené a dáma coby dvouplachtová loďka odplouvala dál se svými papíry a zamyšleným pohledem.

A já? Stál jsem tam jako ypsilon, zezadu zíral na její vzdalující se neodolatelně nádherné uši a kladl si otázku, proč jsem si jich nikdy nevšimnul. Pouze má nesmělost mi zabránila, abych neporušil současný zákaz kontaktu s jinými osobami, nepřiblížil se k ní, nepolíbil jí na uši (pardon, na ruku) a nesložil poklonu jejím slechům a jí samotné. Pouze rouška zakryla má ústa, dokořán otevřená překvapením.

Nicméně celé toto mé prozření ohledně krásy ženských uší se ve finále ukázalo býti příjemným zpestřením pro moji manželku. Odteďka má totiž na svém těle o další partii navíc, která se stala cílem mého neskonalého obdivu a ani si kvůli tomu nemusí doma nasazovat roušku.

Autor: Jan Pražák | středa 25.3.2020 14:33 | karma článku: 21.15 | přečteno: 590x

Další články blogera

Jan Pražák

Opravdu jsem tak hloupá?

Dost lidí si to o mně myslí, někteří mi to dávají najevo a pár mi jich dokonce otevřeně řeklo, abych se sebou konečně něco udělala. Jenomže oni nedokážou pochopit mou situaci a chtěla bych je vidět, jak by se zachovali v mé kůži.

27.5.2020 v 14:34 | Karma článku: 21.20 | Přečteno: 903 | Diskuse

Jan Pražák

Hromadné celonárodní akce Společné snímání roušek

Určitě už dávno víte, že u příležitosti rozvolňování bezpečnostních opatření se bude dnes o půlnoci na stovkách míst naší republiky konat slavností akce Společné snímání roušek.

24.5.2020 v 17:47 | Karma článku: 16.04 | Přečteno: 470 | Diskuse

Jan Pražák

Nekulhá, mizera jeden!

„Maruško, jsem rád, že tě po tak dlouhý době zase vidím, celá jsi mi zkrásněla,“ usmál jsem se na svou společnici. Seděli jsme na kavárenské předzahrádce a pozorovali, jak se cvrkot v pražských ulicích znovu zvolna rozbíhá.

23.5.2020 v 17:15 | Karma článku: 24.64 | Přečteno: 681 | Diskuse

Jan Pražák

Blanka na seznamce

„Má milá neznámá, chtěl bych s Vámi prožívat krásné chvilky něžného souznění, ve kterých budeme tajně lásku krást. Nic na tom, že vy jste vdaná a já ženatý, však se o našem štěstí nikdy nikdo nedozví. Jirka 42 let, Praha.“

20.5.2020 v 14:34 | Karma článku: 25.73 | Přečteno: 977 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Jaroslav Kvapil

Hráli jsme rouškovanou…

Občas se snažím stručně a trefně popsat dnešní dobu. Po několika pokusech o charakteristiku, jež jsem zavrhl, se mi zdá pro současnost nejvýstižnější, že žijeme jakousi hodně praštěnou sci-fi. Koronavirová krize to jen potvrzuje.

31.5.2020 v 0:33 | Karma článku: 5.09 | Přečteno: 78 | Diskuse

Lukáš Burget

Toto není lavička Václava Havla!

Když se toulám přírodou, občas se mi stane, že na politiku narazím i v místech, kde si právě od politiky chci odpočinout. Jedno takové místo jsem pro Vás vyfotografoval.

30.5.2020 v 9:00 | Karma článku: 32.49 | Přečteno: 1783 | Diskuse

Dáša Stárková

Veřejně známé politické a lidské přehmaty hejtmanky Středočeského kraje

Půjčování auta manželovi, královsky placené mrtvé duše na úřadě, opět půjčení auta manželovi, přestavba ulice, kde žije, lživé nařčení Němců ze zadržení ochranných prostředků a nyní vyfabulované trestní oznámení místo sebereflexe.

29.5.2020 v 19:54 | Karma článku: 43.79 | Přečteno: 4196 | Diskuse

Karel Trčálek

Svatodušní rozumy starého čerta

Čert, který se zjevoval Ivanu Fjodoroviči Karamazovi, byl samozřejmě jen jeho chorobnou halucinací. Já však rozmlouvám s čertem skutečným

29.5.2020 v 17:17 | Karma článku: 10.62 | Přečteno: 219 | Diskuse

Marek Valiček

Květák s vajíčkem je dneska už šatobriard

Sem tam si při našem tlachání se Zorinou dáváme inspirace k tomu, co uvařit, nebo na čem si pošmakovat...

29.5.2020 v 15:57 | Karma článku: 31.39 | Přečteno: 1169 | Diskuse
VIP
Počet článků 1659 Celková karma 25.01 Průměrná čtenost 1166


Psavec amatér, životní optimista, milovník svobody, prostě Střelec jak má být:-).

Články o výstavách opuštěných koček jsou na hlavní stránce blogu publikovány se souhlasem redakce.

Vodafone měl masivní výpadek. Hodiny nefungovaly prakticky žádné služby

Lidé po celém Česku zaznamenali ve čtvrtek odpoledne výpadky služeb Vodafonu včetně bývalých služeb UPC, ať už šlo o...

Museli jsme prodat chalupu. Dcera se rozvádí a potřebuje peníze, říká Žilková

Veronika Žilková opustila minulý měsíc v Izraeli svého manžela Martina Stropnického a vrátila se do Česka. Její maminka...

Monika Bagárová porodila. Dcera dostala jméno po mamince Muradova

Zpěvačka a porotkyně SuperStar Monika Bagárová (25) je maminkou. Se šťastnou novinkou se pochlubila fanouškům na...

Začala nová epocha dobývání vesmíru. Soukromá loď s astronauty letí k ISS

Přímý přenos Do vesmíru se po odloženém startu vydala vůbec poprvé soukromá loď s posádkou. Začíná se tak psát nová kapitola ...

Milenec? Ano, ale nezapomínejte na důležitá pravidla nevěry

Nejen muži, ale i ženy často utíkají za potěchou mimo domov. Hledají si milence, který jim dá to, co ve vlastní ložnici...